9.KOLO Rowdies HFC – Akta - rez 3:2 (1:1)

Sestava: Vozár - Peer, Socher, Voráček, Rodek, Vobořil, Dlouhý, Kosina, Sláma, Hanzlík

Datum
Vložil
Titulek

9.kolo Holosmetky- Restaurace u Pecků 1:1 (1:0)

Kvalitní zápas hraný ve slušném tempu, oba týmy neustále chtěly útočit a před brankami byl pořád šrumec. Paradoxně však padly pouze dva góly. V prvním poločase se po výhozu brankáře dostal do samostatného úniku Matýáš Olmr a svou šanci zužitkoval. Na začátku druhého poločasu pak unikl hráč Pecků po lajně, naservíroval míč přesně "na zadní" a bylo srovnáno 1:1. I přes snahu obou mužstev už tak zápas skončil. Zasloužená remíza.

Datum
Vložil
Titulek

Audi-RuP 1:3 (0:2)

Ospale hrající Peckovci pustili v úvodních minutách soupeře do několika nadějných příležitostí a jen díky skvěle chytajícímu Kratochvílovi, přežili vše bez úhony. S postupem času RuP přidali a v bráně Audi se musel činit Měchura. Nejprve zlikvidoval střelecký pokus Slunéčka a záhy bravurně zneškodnil tutovku Kristena po narážečce s Allramem. Na další ránu Slunéčka byl však krátký a Peckovci se ujali vedení. Po pár minutách Allram rychle rozehrál roh proti noze volného Kristena, který propálil vše co mu stálo v cestě 0:2. Audi hrozilo především díky fyzicky abnormálně zdatnému Musovi, kterému sekundoval Alba, ale žádná z jejich šancí ke gólu nevedla. Na druhé straně se dostal do samostatného úniku Allram, ale zakončení bylo tristní. To, že má v noze dynamit předvedl Mišák, první jeho dělovku Měchura vyrazil, druhá skončila na tyči. Ve druhém poločasu mohli hráči RuP svůj náskok výrazně navýšit, ale chyběla větší kvalita v koncovce a často i štěstí. Klid do jejich řad přinesl průnik Mišáka přes střed pole a umístěná střela podél brankáře. Když se zdálo, že Peckovci mají průběh utkání plně pod kontrolou, přišla fatální přihrávka od obránce přes střed, kterou vystihl Musa a snížil. RuP maličko znervózněli, přesto chybělo málo, aby ještě nějaký gól přidali. Nejbíže byl Parys s Kristenem, kteří trefili tyč a Slunéčko jenž nestačil nadzvednout míč nad ležícího brankáře. A tak se bojovalo až dokonce, ale ani Audi nedokázali přes několik závarů vsítit branku.

Datum
Vložil
Titulek

8.KOLO Smutný potapěči – Rowdies HFC 4:6 (1:3)

Smutný potapěči – Rowdies HFC 4:6 (1:3)
Sestava: Vozár - Peer, Sluka, Socher, Rodek, Kosina, Horáček, Dlouhý, Vobořil, Paprčiak
Branky: Socher, Rodek, Dlouhý, Rodek, Paprčiak, Rodek

Datum
Vložil
Titulek

8.kolo Holosmetky- HS Praha 3:3 (2:2)

Hráči HS se na zápas sešli bez střídání, Holosmetky se dvěma náhradníky, což měla být naše výhoda. Ze začátku jsme také měli více ze hry, ale i soupeř občas zahrozil, zejména po chybách v rozehrávce. Postupně jsme šli zaslouženě do dvoubrankového vedení a další velké šance neproměnili. Za to nás soupeř potrestal nejprve povedeným brejkem, který na dvakrát proměnil a poté velmi brzy začal hrát power play. Při té se dostal do několika závarů, ale paradoxně těsně před půlí vyrovnal nástřelem obránce z poloviny hřiště, který na vápně ztečoval do brány vlastní hráč- poločas 2:2.
Na začátku 2.poločasu se po nedůrazu v našem vápně dostali HS dokonce do vedení. Jejich hráčům však zjevně docházely síly a tak se snažili především držet míč se svým brankářem. To se jim docela dařilo až do chvíle, kdy jsme napadáním získali na brankáři míč a střelou z vlastní poloviny hřiště vyrovnali. Pak přišlo několik obrovských šancí, kterými jsme mohli zápas rohodnout, snad třikrát zazvonila tyč, ale na skóre se již nic nezměnilo.

Datum
Vložil
Titulek

8.kolo Akta-rez - Santa Dominica 3:5 (2:3)

Od rozhodčího... zprava SMS! děkujeme!

Datum
Vložil
Titulek

8.kolo Úderka Žižkov jun. - Úterní hosté 2:3 (0:2)

Bez komentáře ...

Datum
Vložil
Titulek

RuP - ROWDIES 3-3 (0-0)

Parádním fotbalovým představením byl zápas mezi Rowdies a Restaurací u Pecků. S nadsázkou by se tento duel dal označit - futsal proti fotbalu. Rowdies měli ve svém kádru hned sedm aktivně hrajícíh futsalistů včele s reprezentantem Rodkem a nestárnoucími legandami tohoto sportu Fričem a Dlouhým. Naproti tomu RuP se opírali o bývalého Sparťana Lukáše Zelenku, dalšího ligistu J.Nováka, dále Petržílku, který válí ve třetí lize a nenapodobytelného šutéra Slunéčka. Prvních 10 minut bylo v režii aktivnějších Rowdies, ale jejich narážečky ani presing k úspěchu nevedli. RuP využívali především vysunutého Slunéčka, který předváděl, jak je silný jeden na jednoho a několikrát se dostal do vyložené příležitosti, ale Fuchsa v brance hostů čaroval někdy i s pomocí tyčí. Na druhé straně své šance nevyužili Socher nebo Rodek, tvrdou ranou vystrašil Kratochvíla Holeček. Hrálo se ve strhujícím tempu a hra se přelévala ze strany na stranu. Krásnou individuální akci RuP předvedl Zelenka, jeho střela mířila těsně vedle tyče. Další pohledná akce po ose Slunéčko, Zelenka a zakončující Kahuda, kterému však chyběl větší klid v koncovce. Přes velké množství šancí obou týmů skončil poločas bezbrankovou remízou. V tom druhém jsme se gólů dočkali. Jako první se prosadili Rowdies, když odkop Kratochvíla zachytil Holeček a poslal ho zpět před branku na osamoceného Sochera, který se nemýlil. RuP oplatili doslava stejnou mincí. Petržílka vystihl rozehrávku Hanzlíka u půlicí čáry a přihrál na vápno Slunéčkovi, který tentokrát Fuksu propálil. 1:1. Čtvrthodiny před koncem zahráli Rowdies při rohu jeden ze svých signálů a osamocenému Holečkovi stačilo nastavit placírku. 1:2. RuP nesložili zbraně a po akci Zelenky a pohotové střele Nováka bylo opět vyrovnáno. Zápas už spěl do svého závěru a Rowdies šli potřetí do vedení. Trestný kop se po odrazu dostal se štěstím k Dlouhému, který v pádu skóroval. Peckovci se chvíli po obdržené brance dostali do přečíslení, Zelenka naznačil posunutí míče volnému Novákovi, na což reagoval brankář odkrytím branky a Zelenka šourákem uklidil míč k tyči. Utkání skončilo spravedlivou remízou ač Peckovci měli více brankových příležitostí, ale neustále dotahovali.

Datum
Vložil
Titulek

RuP - Úderka Žižkov 2:3 (1:3)

Zasloužené vítězství fotbalovější Úderky, která se opírala hlavně o dvojici Hanousek, Pospíšil. Peckovci vstoupili do utkání odevzdaně, bez zápalu a jejich herní projev byl nesourodý, chvílemi až chaotický. Úderka do dvacáté minuty jasně dominovala a stihla soupeři vstřelit tři branky. RuP vrátil do zápasu na konci prvního poločasu Mišák, který střelou schovanou za obráncem překvapil hostujícího brankáře. Po obrátce stran se Peckovci pokusili o tlak, který však vyzněl platonicky. Naopak to byli hráči Úderky jež se svou rychlostí dostávali často do brejků a jen díky horší koncentraci v koncovce a výborným zákrokům Kratochvíla se stav neměnil. RuP se proti dobře bránícímu soupeři prosadili až v úplném závěru. Na autové vhazování si naběhl Lištván a kolenem usměrnil míč pod břevno hostující branky.