Kompletní rozpis všech zápasů I.ligy je ke stažení ZDE
Seznam hřišť je ke stažení ZDE
Uvedené termíny i výsledky jsou "bez záruky"!
Tabulku naleznete ZDE
1.KOLO | |||||
Audi United FC | - | Sebranka FC A | PO 21.03 20:30 | STER1 | 2:3 |
HS Praha | - | Sparta Pankrác | ST 23.03 19:30 | MIKU1 | 11:4 |
Santa Dominica | - | Smutný potapěči | PO 21.03 20:15 | P1 | 5:1 |
Lucián FC A | - | Restaurace U Pecků A | ÚT 22.03 20:30 | MALES | 1:2 |
Hertha ZMZ | - | Úterní hosté Ski FC A | PO 21.03 20:30 | MALES | 6:4 |
Holosmetky FC A | - | Akta - rez | PO 21.03 19:15 | MALES | 9:2 |
2.KOLO | |||||
Sebranka FC A | - | Akta - rez | PO 28.03 20:00 | MIKU1 | 2:7 |
Úterní hosté Ski FC A | - | Holosmetky FC A | ÚT 29.03 20:30 | MALES | 1:5 |
Restaurace U Pecků A | - | Hertha ZMZ | ÚT 29.03 19:15 | MALES | 1:4 |
Smutný potapěči | - | Lucián FC A | ÚT 29.03 19:30 | TEMPO | 4:3 |
Sparta Pankrác | - | Santa Dominica | ST 30.03 20:45 | MIKU1 | 5:11 |
Audi United FC | - | HS Praha | ÚT 29.03 18:00 | MALES | 2:4 |
3.KOLO | |||||
HS Praha | - | Sebranka FC A | PO 04.04 20:30 | STER1 | 1:4 |
Santa Dominica | - | Audi United FC | PO 04.04 20:15 | P1 | 4:2 |
Lucián FC A | - | Sparta Pankrác | ST 08.06 19:30 | MIKU1 | : |
Hertha ZMZ | - | Smutný potapěči | PO 04.04 18:00 | MALES | 6:1 |
Holosmetky FC A | - | Restaurace U Pecků A | PO 04.04 19:15 | MALES | 1:1 |
Akta - rez | - | Úterní hosté Ski FC A | PO 04.04 20:30 | MALES | 0:1 |
4.KOLO | |||||
Sebranka FC A | - | Úterní hosté Ski FC A | PO 11.04 20:30 | STER1 | 3:8 |
Restaurace U Pecků A | - | Akta - rez | PO 11.04 19:15 | MALES | 5:2 |
Smutný potapěči | - | Holosmetky FC A | PO 11.04 20:00 | TEMPO | 4:5 |
Sparta Pankrác | - | Hertha ZMZ | ST 13.04 19:30 | MIKU1 | 2:5 |
Audi United FC | - | Lucián FC A | ÚT 12.04 18:15 | MIKU2 | 1:2 |
HS Praha | - | Santa Dominica | PO 11.04 20:15 | P1 | 5:3 |
5.KOLO | |||||
Santa Dominica | - | Sebranka FC A | PO 18.04 20:15 | P1 | 6:0k |
Lucián FC A | - | HS Praha | ST 20.04 20:45 | MIKU1 | 2:2 |
Hertha ZMZ | - | Audi United FC | PO 18.04 19:15 | MALES | 1:5 |
Holosmetky FC A | - | Sparta Pankrác | ST 20.04 19:30 | MIKU1 | 3:3 |
Akta - rez | - | Smutný potapěči | PO 18.04 20:00 | TEMPO | 2:2 |
Úterní hosté Ski FC A | - | Restaurace U Pecků A | PO 18.04 20:30 | MALES | 1:1 |
6.KOLO | |||||
Sebranka FC A | - | Restaurace U Pecků A | PO 25.04 20:30 | MALES | 5:3 |
Smutný potapěči | - | Úterní hosté Ski FC A | PO 25.04 20:00 | TEMPO | 5:5 |
Sparta Pankrác | - | Akta - rez | NE 01.05 20:00 | MIKU1 | 1:1 |
Audi United FC | - | Holosmetky FC A | PO 25.04 19:15 | MALES | 3:1 |
HS Praha | - | Hertha ZMZ | PO 25.04 18:00 | MALES | 4:5 |
Santa Dominica | - | Lucián FC A | ÚT 26.04 20:30 | MALES | 3:1 |
7.KOLO | |||||
Lucián FC A | - | Sebranka FC A | ÚT 10.05 20:30 | MALES | 2:2 |
Hertha ZMZ | - | Santa Dominica | PO 09.05 18:00 | MALES | 2:4 |
Holosmetky FC A | - | HS Praha | ÚT 10.05 19:15 | MALES | 6:3 |
Akta - rez | - | Audi United FC | PO 09.05 20:30 | MALES | 3:1 |
Úterní hosté Ski FC A | - | Sparta Pankrác | PÁ 13.05 19:15 | MALES | 4:4 |
Restaurace U Pecků A | - | Smutný potapěči | PO 09.05 19:15 | MALES | 1:2 |
8.KOLO | |||||
Sebranka FC A | - | Smutný potapěči | PO 16.05 19:15 | MALES | 3:8 |
Sparta Pankrác | - | Restaurace U Pecků A | PO 16.05 19:30 | MIKU1 | 3:5 |
Audi United FC | - | Úterní hosté Ski FC A | PO 16.05 20:30 | MALES | 2:5 |
HS Praha | - | Akta - rez | PO 16.05 18:00 | MALES | 3:8 |
Santa Dominica | - | Holosmetky FC A | PO 16.05 20:15 | P1 | 4:0 |
Lucián FC A | - | Hertha ZMZ | ÚT 17.05 20:30 | MALES | 1:3 |
9.KOLO | |||||
Hertha ZMZ | - | Sebranka FC A | PO 23.05 18:00 | MALES | 7:5 |
Holosmetky FC A | - | Lucián FC A | ST 25.05 19:30 | HOSTI | 5:1 |
Akta - rez | - | Santa Dominica | NE 05.06 20:00 | MIKU1 | : |
Úterní hosté Ski FC A | - | HS Praha | PO 23.05 20:30 | MALES | 15:3 |
Restaurace U Pecků A | - | Audi United FC | PO 23.05 19:15 | MALES | 4:4 |
Smutný potapěči | - | Sparta Pankrác | PO 23.05 20:00 | TEMPO | 8:4 |
10.KOLO | |||||
Sebranka FC A | - | Sparta Pankrác | NE 05.06 18:45 | MIKU1 | : |
Audi United FC | - | Smutný potapěči | PO 30.05 20:00 | TEMPO | : |
HS Praha | - | Restaurace U Pecků A | PO 30.05 19:15 | MALES | : |
Santa Dominica | - | Úterní hosté Ski FC A | PO 30.05 20:30 | MALES | : |
Lucián FC A | - | Akta - rez | ÚT 31.05 20:45 | MIKU3 | : |
Hertha ZMZ | - | Holosmetky FC A | PO 30.05 18:00 | MALES | : |
11.KOLO | |||||
Holosmetky FC A | - | Sebranka FC A | PO 13.06 19:30 | MIKU1 | : |
Akta - rez | - | Hertha ZMZ | PO 13.06 19:30 | MIKU2 | : |
Úterní hosté Ski FC A | - | Lucián FC A | PO 13.06 19:15 | MALES | : |
Restaurace U Pecků A | - | Santa Dominica | PO 13.06 19:30 | MIKU3 | : |
Smutný potapěči | - | HS Praha | PO 13.06 19:30 | TEMPO | : |
Sparta Pankrác | - | Audi United FC | PO 13.06 19:30 | MIKU4 | : |