2010 Jaro VÝSLEDKY
1. kolo
Bedna 98 FC
-
Vokra VV
ST
31.03.
18:15
ZARUB
5:3
Deko
-
Vojenské lesy
PO
29.03.
20:15
ZAKOS
3:1
Traktor humus A
-
Úterní hosté SKI FC
PO
05.04.
20:45
BECH
0:8
Porter CF B
-
HS Praha
PO
29.03.
18:30
HRAB3
3:4
QUO Boston
-
Šumavan-Balkán
PO
29.03.
20:45
ARIT
5:4
Restaurace U Pecků
-
Smutný potapěči
PO
29.03.
20:00
TEMPO
6:3
2. kolo
Vokra VV
-
Smutný potapěči
PO
12.04.
20:00
TEMPO
2:5
Šumavan-Balkán
-
Restaurace U Pecků
PO
12.04.
20:45
ARIT
4:0
HS Praha
-
QUO Boston
PO
12.04.
19:00
PRAZ3
4:6
Úterní hosté SKI FC
-
Porter CF B
PO
12.04.
20:45
BECH
7:4
Vojenské lesy
-
Traktor humus A
PO
12.04.
20:15
ZAK
2:2
Bedna 98 FC
-
Deko
ST
14.04.
18:30
HRAB3
4:3
3. kolo
Deko
-
Vokra VV
PO
19.04.
18:30
HRAB1
3:3
Traktor humus A
-
Bedna 98 FC
NE
25.04.
20:00
DEKAN
1:3
Porter CF B
-
Vojenské lesy
PO
19.04.
20:15
ZAK
5:2
QUO Boston
-
Úterní hosté SKI FC
PO
19.04.
20:45
BECH
1:2
Restaurace U Pecků
-
HS Praha
PO
19.04.
19:30
PODVI
5:1
Smutný potapěči
-
Šumavan-Balkán
PO
19.04.
20:45
TEMPO
4:3
4. kolo
Vokra VV
-
Šumavan-Balkán
PO
26.04.
20:45
ARIT
0:12
HS Praha
-
Smutný potapěči
PO
26.04.
20:00
TEMPO
3:8
Úterní hosté SKI FC
-
Restaurace U Pecků
PO
26.04.
20:45
BECH
3:1
Vojenské lesy
-
QUO Boston
PO
26.04.
20:15
ZAK
1:0
Bedna 98 FC
-
Porter CF B
ÚT
27.04.
19:30
MIKU2
1:1
Deko
-
Traktor humus A
NE
02.05.
20:00
DEKAN
0:2
5. kolo
Traktor humus A
-
Vokra VV
NE
09.05.
20:00
DEKAN
3:1
Porter CF B
-
Deko
ST
05.05.
18:15
MIKU2
4:7
QUO Boston
-
Bedna 98 FC
PO
03.05.
19:00
P3
4:2
Restaurace U Pecků
-
Vojenské lesy
PO
03.05.
20:15
ZAK
3:2
Smutný potapěči
-
Úterní hosté SKI FC
PO
03.05.
20:00
TEMPO
6:6
Šumavan-Balkán
-
HS Praha
PO
03.05.
20:45
ARIT
9:2
6. kolo
Vokra VV
-
HS Praha
ST
12.05.
19:45
HRAB3
1:5
Úterní hosté SKI FC
-
Šumavan-Balkán
PO
10.05.
20:45
BECH
0:4
Vojenské lesy
-
Smutný potapěči
PO
10.05.
20:15
ZAK
2:2
Bedna 98 FC
-
Restaurace U Pecků
ÚT
11.05.
19:30
PODVI
1:3
Deko
-
QUO Boston
PO
10.05.
19:45
HRAB2
3:4
Traktor humus A
-
Porter CF B
NE
16.05.
20:00
DEKAN
3:9
7. kolo
Porter CF B
-
Vokra VV
ST
19.05.
19:30
HANSP
5:0
QUO Boston
-
Traktor humus A
NE
23.05.
20:00
DEKAN
1:1
Restaurace U Pecků
-
Deko
PO
17.05.
19:30
PODVI
4:0
Smutný potapěči
-
Bedna 98 FC
PO
17.05.
20:00
TEMPO
9:2
Šumavan-Balkán
-
Vojenské lesy
PO
17.05.
20:45
ARIT
2:0
HS Praha
-
Úterní hosté SKI FC
PO
17.05.
20:45
BECH
0:6k
8. kolo
Vokra VV
-
Úterní hosté SKI FC
PO
24.05.
20:45
BECH
2:6
Vojenské lesy
-
HS Praha
PO
24.05.
20:15
ZAK
0:1
Bedna 98 FC
-
Šumavan-Balkán
PO
24.05.
20:45
ARIT
2:10
Deko
-
Smutný potapěči
PO
24.05.
20:00
TEMPO
4:6
Traktor humus A
-
Restaurace U Pecků
NE
30.05.
20:00
DEKAN
1:9
Porter CF B
-
QUO Boston
ST
26.05.
19:30
MIKU3
2:2
9. kolo
QUO Boston
-
Vokra VV
PO
31.05.
20:15
ZAK
0:4
Restaurace U Pecků
-
Porter CF B
ÚT
01.06.
19:30
PODVI
3:1
Smutný potapěči
-
Traktor humus A
PO
31.05.
20:00
TEMPO
8:3
Šumavan-Balkán
-
Deko
PO
31.05.
20:45
ARIT
8:1
HS Praha
-
Bedna 98 FC
ÚT
01.06.
19:30
BALK
3:1
Úterní hosté SKI FC
-
Vojenské lesy
PO
31.05.
20:45
BECH
7:5
10. kolo
Vokra VV
-
Vojenské lesy
PO
07.06.
20:15
ZAK
0:3
Bedna 98 FC
-
Úterní hosté SKI FC
PO
07.06.
20:45
BECH
3:0
Deko
-
HS Praha
PO
07.06.
18:15
ZARUB
1:5
Traktor humus A
-
Šumavan-Balkán
NE
13.06.
20:00
DEKAN
2:3
Porter CF B
-
Smutný potapěči
PO
07.06.
20:00
TEMPO
6:5
QUO Boston
-
Restaurace U Pecků
PO
07.06.
19:30
PODVI
1:3
11. kolo
Restaurace U Pecků
-
Vokra VV
PO
21.06.
18:15
PODVI
6:1
Smutný potapěči
-
QUO Boston
PO
21.06.
18:45
TEMPO
4:3
Šumavan-Balkán
-
Porter CF B
PO
21.06.
18:15
ARIT
6:0
HS Praha
-
Traktor humus A
PO
21.06.
18:15
DEKAN
0:6k
Úterní hosté SKI FC
-
Deko
PO
21.06.
18:15
BECH
8:10
Vojenské lesy
-
Bedna 98 FC
PO
21.06.
19:00
P2
5:0