Datum
Vložil
Titulek

Re: 6.kolo Smutný potapěči - Úterní hosté 2:9 (2:5)

Vážený pane Šindelko, máte-li nějaký problém, potom mi ho laskavě sdělte e-mailem. Toto je místo pro informace o utkání, které píší vedoucí mužstev, nikoliv místo pro diskuzi s Vámi. Máte-li zájem, potom si jistě můžete zřídit vlastní diskuzní stránky, případně se připojte k diskuzi na novinky.cz

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: 6.kolo Smutný potapěči - Úterní hosté 2:9 (2:5)

Skoro bych se vsadil, že tady ráno nějaký pan Petr Pícha diskutoval... A teď zase asi jiný pan Petr Pícha sděluje, že zde místo pro diskusi není... Pokud Vás ten stále unikající titul zklidní, tak Vám ho letos přeju, ale obávám se, že tomu tak nebude :(

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: 6.kolo Smutný potapěči - Úterní hosté 2:9 (2:5)

Máte pravdu a byla to chyba! Nebralo to konce! Usoudil jsem, že pro "trolling" i když podepsaný, zde místo vlastně není. Opakuji, že pro výměnu názorů je zde můj e-mail! A děkujeme za přání! :-)

Datum
Vložil
Titulek

5.kolo Restaurace U Pecků- Smutný Potapěči 6:2 (2:0)

Hřiště na Tempu a tým Smutných Potapěčů je zárukou otevřeného fotbalu s množstvím střel a šancí. Nebylo tomu jinak ani v utkání proti RuP. Peckovci vstoupili do zápasu svižněji a především agilní Slunéčko zaměstnával obranu a brankáře Potapěčů. Krásnou individuální akci předvedl Novák, když vymotal tři soupeře, ale nedokázal dopravit míč za záda hostujícího golmana. RuP se přeci jen ujali vedení po výborném pasu Mišáka a ještě lepším zakončení Slunéčka. Poté se ke slovu dostali Potapěči nejprve Dedek orazítkoval střelou ze střední vzdálenosti břevno, po něm několikrát nebezpečně vypálil Žalud a do zakončení se dostal i Kounovský. Peckovci kontrovali především střelecky disponovaným Mišákem a druhý gól přidal rekonvalescent Kahuda, který bleskurychle zareagoval na vhozený aut, dostal se tělem před obránce a z voleje nechytatelnou střelou na přední tyč skóroval. Po obrátce stran RuP díky Slunéčkovi zvýšili na 3-0. Potapěče přiváděl k šílenství famózní výkon Kratochvíla v domácí brance, který samozřejmě měl i potřebné štěstí. Když se v polovině druhého dějství ujala střela Mišáka, bylo o vítězi rozhodnuto. Svou fotbalovou genialitou namlsal všechny přítomné neunavný dříč Kristen. Výhoz Kratochvíla si zpracoval na prsa a ze stoje dloubl míč, který přeplachtil stojícího brankáře. 5-0. Hosté přeci jen v závěru utkání našli recept na excelentního Kratochvíla, přesnou trefou k tyči se prosadil Kounovský. Na druhé straně vsítil po narážečce s Kristenem druhou svou branku Mišák. Gólovou tečku za kvalitním duelem obstaral Žalud a stanovil tak konečný stav 6-2.

Datum
Vložil
Titulek

5.kolo Sparta Pankrác - Audi United 4:4 (2:1)

Co k tomuto zápasu napsat . . . Sparta tento zápas totálně podcenila, protože si myslela, že Audi, s vedoucím Šimkem v sestavě, se porazí sami. První poločas byl totálně bez pohybu a i když se sparťané dostali pokaždé do vedení, tak houževnatě hrající Audi na branku ve své sítí dokázali brzy zareagovat a vzápětí vždy srovnali. Ve 2.poločase Sparta trochu pohyb zlepšila, ale do potřebného tempa se dostat nedokázala. Když už to vypadalo, že Sparta vstřelila rozhodující gól na 4:3 z kopačky Lukáše Dufka, tak se Audi po minutě dostali do 3 vyložených šancí, které gólman Příbrský neskutečně zlikvidoval, ale na dorážku do prázdné brány již nestačil. - 4:4! Do konce utkání zbývalo 10 minut a Sparta teprve v tento moment se pořádně začala tlačit do útoku a vytvořila si asi 5 vyložených šancí. Největší šanci měl, při výborně ponechané výhodě rozhodčími, Lukáš Dufek, který svou střelou do prázdné trefil ruce gólmana Audi na brankové čáře. A když Sparta nevyužila ani další obrovské příležitost skončil zápas první remízou nové sezony 1.ligy.
Co závěrem ? Potvrdilo se pravidlo, že žádný tým se neporazí sám a je třeba se vrátit k poctivým výkonům z utkání s Úderkou a Santou Dominicou.

Branky SP : Jakobovský, Jakobovský, Baubín, Dufek L.

Nejlepší hráči : Jakobovský (SP) - Hřebeček (Audi)

Datum
Vložil
Titulek

5. kolo Úterní hosté - Saens 4:2 (1:1)

Bylo jasné, že Saens se sejdou, protože nemohou dopustit druhou kontumaci za sebou. Vedoucí Saens v týdnu před utkáním avizoval, že se sejdou, ale v zoufalé sestavě s veterány a že si dává inzerát na hráče... Samozřejmě to bylo všechno jinak a hlavně úplně jinak! Narychlo zaregistroval půlku druholigových hráčů Žižkova. Zejména trojice Bazal, Bartošák, Dressler byla na hřišti hodně znát! Nakonec měli Saens na střídání tři hráče a ÚH jen jediného... Ponaučení? Nikdy nevěřte vedoucímu soupeřova mužstva, že bude mít zoufalou sestavu a že se nemáte čeho bát! Hrál se tedy opravdu zajímavý a rychlý zápas, který odpovídal nejvyšší soutěži Hanspaulky. Saens měli z počátku více ze hry a na držení míče by celkem jasně vyhráli. Také se dostávali v první půli snadněji do šancí, ale brankář Doležal ÚH opravdu hodně podržel. Když ve 22.min. dal Bartošák první branku na 0:1, nevypadalo to s ÚH vůbec dobře. Především díky Standovi Bejdovi se ovšem postupně zvedali a vyrovnali hru a nakonec i skóre prvního poločasu, když právě Bejda tečoval střelu Drbala do soupeřovi branky. V poslední minutě půle bylo srovnáno na 1:1. Druhou půli začali lépe ÚH a hned ve druhé minutě proměnil krásnou přihrávku Jelínka Michal Slavík v jejich vedoucí gól na 2:1. Hrálo se nahoru dolů, ale stále měli Saens míč na svých kopačkách častěji. Ve 39.min. Bartošák znovu skóroval po opakované střele k tyči a bylo srovnáno 2:2. ÚH začali hrát na vysunutého Jelínka a jinak se ostatní věnovali bránění a napadání rozehrávky výborných Saens. Zejména Bazal udivoval držením míče a předváděl skvělé akce, které však ke štěstí ÚH nekončili brankou, protože vždy chyběl k zakončení krůček nebo exceloval Doležal v brance. Ve 49.min. si vybrali ÚH dávku štěstí, která jim v předchozích šancích chyběla a po střele Píchy jun. si dal obránce vlastní branku na 3:2. Závěr byl velmi dramatický a to před oběma brankami. Saens ovšem měli stále narůstající tlak na branku, jenže jak už to tak bývá, tak v samotném závěru ještě jednou inkasovali po skvělé akci Chrobáka zakončené chytrou patičkou Bejdy na konečných 4:2. Jak už jsem napsal v úvodu, tak se hrál výborný fotbal a vyhráli efektivněji zakončující ÚH. Nejlepší hráči: Bazal, Bartošák (Saens), Doležal, Bejda, Jelínek (ÚH).

Titulek

5.kolo Holosmetky - Úderka Žižkov jun. 3:1 (2:0)

Hned v první minutě překvapil Úderku Kříž, když zakončil křížnou přihrávku 1:0. Žižkovští začali "profesorsky" a vlažně, takže i nadále pouštěli Holosmetky do rychlých protiútoků. V pořadí čtvrtou vyloženou příležitost ovšem už Holosmetky zužitkovali a Halbich jim zajistil dvoubrankové vedení 2:0. Pak teprve začala Úderka soustředěně dobývat obrannou hráz Holosmetek, ale nebylo to vůbec jednoduché a hlavně to hodně bolelo! Když už něco výborně organizovanou obranou prošlo, tak byl brankář Bellada vždy na svém místě. Utkání se prostě nevyvíjelo podle představ Úderky a postupně stoupala nervozita na obou stranách. Hrálo se tvrdě, ale bez větších excesů... Druhou půli začala Úderka soustředěným náporem a jejich motorem byli jako obvykle Hanousek a Pospíšil. Prvně jmenovaný se také dokázal jako jediný probýt obranou a střelou k tyči snížil ve 34.min na 2:1. Obraz hry byl dlouho stejný, jen protiútoky na obranu soustředěných Holosmetek se dali spočítat na prstech jedné ruky a o střelách na branku se nedá ani hovořit. S přibývajícím časem ovšem začala narůstat nervozita a frustrace z vývoje zápasu, což vyvrcholilo vyloučením Marka Hanouska za urážku rozhodčího. Poslal svoje mužstvo do čtyřech a rozhodl tím zápas... Úderka sice poslala do hry místo brankáře hráče z pole a snažila se stále o vyrovnání, jenže tento hráč na postu posledního vyrobil chybu a tu dokázal Tomek proměnit ve třetí a rozhodující branku 3:1. Nejlepší hráči: J.Bellada (Holosmetky), Hanousek, Pospíšil (Úderka) Dovětek: vzhledem k předpokládanému trestu za ČK bude teď moci nováček ukázat, jak bude hrát minimálně dvakrát bez svého nejlepšího hráče...

Datum
Vložil
Titulek

Re: 5.kolo Holosmetky - Úderka Žižkov jun. 3:1 (2:0)

Opět jsem druhý, opět psáno nezávisle na předchozím pohledu :)
Až v 5.kole si troufnu tvrdit, že v našem zápase hráli oba týmy ve svých silných sestavách.
Těžko říct, zda-li Holosmetky začaly tak odvážně nebo Úderka tak nesoustředěně, ale hned první akce Holosmetek skončila doklepnutím do prázdné a v dalších pěti minutách přišly další čtyři jasné gólovky, z nichž ta poslední byla proměněna- 2:0.
Od té doby hrála především Úderka, ale Holosmetky perfektně bránily a do velkých šancí svého soupeře nepouštěly. Sami pak hrozili z brejků, ale do poločasu se již stav nezměnil.
Zkraje druhé půle se Holosmetky dopustily několika chyb v rozehrávce a Úderce se otevřela obrana, což se jí v první půli nenaskýtalo vůbec. Jednoho z brejků po samostatné akci využil Hanousek a bylo to jen o gól. Od té doby se hrálo prakticky na jednu bránu, ale Holosmetky i na hranici sebeobětování vše ustály. Situace se změnila cca 7 minut před koncem, kdy byl hráč Hanousek vyloučen za urážku rozhodčího. Úderka začala hrát s pěti hráči v poli, ale bez brankáře a brzy po chybě v rozehrávce inkasovala. Ani další tlak nic nepřinesl a tak Holosmetky vybojovaly další dva body za výhru 3:1.