7.kolo Rowdies HFC – Saens 1.FC A 1:0 nedohráno! (6:0 kontumačně?)

Rowdies HFC – Saens 1.FC A 1:0 (:)
Sestava: Peer - Socher, Voráček, Horáček, Frič, Holeček, Sluka
Branky: Socher
v 1. minute doslo ke zraneni dvou hracu Saens. utkani bylo pro nedostatecny pocet hracu Saens ukonceno za stavu 1:0

Datum
Vložil
Titulek

7.kolo Holosmetky- Sparta Pankrac 10:0

Zapas hrany v poklidnem tempu, Holosmetky jej proti souperi hrajicimu bez velkeho zapalu mely jasne pod kontrolou a nebyt skveleho brankare Sparty, mohl byt vysledek i vyraznejsi (bez ironie). Naopak brankar Holosmetek prijel zbytecne.

Datum
Vložil
Titulek

7.kolo Úterní hosté - Akta-rez 5:2 (2:0)

Hrál se rozhodně zajímavý zápas, který byl plný fyzických soubojů, velkého nasazení a množství šancí na obou stranách. Byl to prostě urputný souboj o každý metr hřiště! Akta vyrukovala s napadáním rozehrávky ÚH a presinkem po celém hřišti. Jenže dvakrát neuhlídali rychlé protiútoky a v 11.min. prohrávali po gólech Demka a Fitzla 2:0. Akta měla až moc brankových příležitostí, jenže je buď vychytal skvělý Michálek nebo nedokázali zakončit do branky, ale stříleli vedle. ÚH mohli po 100% šanci přidat třetí branku, ale Slavík netrefil prázdnou branku... Škoda, protože herně byl soupeř stále nebezpečný, což potvrdil hned po obrátce. Nejprve Böhm prostřelil ze strany Michálka a potom daroval soupeři vyrovnání Fitzel, když z odkopu trefil soupeřova útočníka, od kterého se míč odrazil do branky. Rázem bylo srovnáno na 2:2! Pravdou je, že teprve potom se Fitzel herně probudil a hlavně jeho zásluhou šli ÚH zase do vedení, když nádherně našel nabíhajícího Bejdu, který se střelou do šibenice nemýlil 3:2. Pak se hrálo nahoru dolů a střelci se chytali za hlavu, protože bylo vidět na obou stranách hodně hezkých akcí, jenže jim chyběla jen koncovka. Ve 44.min. vrátil Fitzel ÚH opět dvougólový náskok a zároveň jim vrátil i větší klid. Závěrečný gól zápasu na konečných 5:2 dal "Démon" Demke v 58.min. krásnou střelou a potvrdil svoje střelecké dispozice (pět branek ve dvou zápasech). Akta hrála opravdu výborně a jen díky malé produktivitě nedosáhla na lepší výsledek. Nejlepší hráči: Michálek, Bejda (ÚH), Klír, Michal P. (A-R).

Datum
Vložil
Titulek

6.kolo Akta-rez - Restaurace U Pecků 1:5 (0:2)

Začátek zápasu byl plně v režii RuP, ale žádnou z příležitostí nedokázali přetavit ve vedoucí branku. Když už se zdálo, že Akta přežijí rozpačitý vstup do utkání, natáhl ke své pověstné střele Mišák a otevřel skóre. Druhou branku přidal přesnou ranou k tyči Kahuda a Peckovci byli na nejlepší cestě ke dvěma bodům. Akta poté vyrovnala hru, ale do konce prvního poločasu se už gólově neprosadil ani jeden celek. Na začátku druhé půle vystihl fatální přihrávku obránce brankáři Bozděch, přiťukl Slunéčkovi a Peckovci šli do tříbrankového trháku. Slunéčko přidal i čtvrtou branku, když rozehrál volný přímý kop pouze do zdi, míč se odrazil zpátky a opakovaná střela už skončila v síti. Pátý gól měl nasvědomí opět Kahuda, který si perfektně pokryl míč, přidal parádní přešlapovačku a ranou bodlem o tyč skóroval. Dočkala se i Akta. Nejprve nádherně trefil volejem výhoz brankáře Brabec, ale stejně pohotově zareagoval i Kratochvíl v brance RuP. Nakonec však Peckovci přeci jen kapitulovali. Útočník domácích prošel po pravé straně, jako nůž máslem a přihrál před branku osamocenému spoluhráči, který nabídnutou šanci proměnil.

Titulek

6.kolo Sparta Pankrác – Rowdies HFC 2:6 (2:3)

6.kolo Holosmetky - Audi United 3:3

Holosmetky nenavázaly na výkon z předchozího utkání a do zápasu vstoupili vlažně. Opticky se mohlo zdát, že více drží míč a tvoří hru, ale Audi viditelně hrálo, co potřebovalo- agresivně bránilo, napadalo rozehrávku a po zisku míče vyráželo do brejků. Hned první z nich skončil tečovanou střelou pod břevno, další pak končily standardními situacemi. Po rozehrání jednoho přímáku tak skončil míč v naší síti smolně podruhé a do poločasu se po rohu dostal ke střele další hráč Audi a prostřelil našeho golmana potřetí. Ne že bychom si nevytvořili žádné šance, ale z několika slibných střeleckých pozic jsme nic nevytěžili.
Do druhé půle jsme tak vstoupil se šesti muži v poli a prázdnou svatyní. A to se brzy vyplatilo. Nejprve nástřel na branku chytře tečoval Venca Bellada a bylo to 1:3. Za několik minut napřáhl z pozice falešného golmana Štěpán Vošta a od tyče odražený míč dorazil do sítě Radek Kríž. Povedenou 15-20minutovku završil Matyáš Olmr střelou bez přípravy, kterou vymetl všechny pavučiny v brance- 3:3.
Závěr zápasu byl docela hektický, obe mužstva chtěla vyhrát, šance se střídaly na obou stranách, zvonily i konstrukce branek, ale na výsledku už se nic nezměnilo.

Datum
Vložil
Titulek

6.kolo Smutný potapěči - Úterní hosté 2:9 (2:5)

Odpoledne před zápasem to po omluvách hráčů vypadalo na Úterní hosté - Kanada 0:6 kontumačně! Na poslední chvíli ovšem ÚH zaregistrovali dva nové hráče na post brankáře a útočníka... a dobře udělali! První tři branky totiž dal nováček Demke a jednoznačně určil ráz zápasu. ÚH hráli proti soupeři přesně to co měli v plánu a prakticky k ničemu Smutné potapěče nepouštěli. Jisté nebezpečí představoval pouze tradičně výborně hrající Kounovský, ale zdálo se, že stopera hrající Hakl ho má dobře přečteného. Teprve za stavu 0:5, kdy si Hakl lehkovážně pohrával s míčem, přišel ve 29.min. trest a Kounovský ukázal svoje střelecké schopnosti. Vzápětí zakončil protiútok SP Žalud a tak skončil poločas 2:5. ÚH se opět přesvědčili, že nesoustředěnost ve hře proti SP se prostě nevyplácí a bohužel nechali soupeře zase nadechnout... Jenže ve druhé půli to byl opět výkon, proti kterému něměli SP šanci něčím překvapit. Jejich styl je dobře znám, a tak se prakticky už ani jednou nepodařilo SP rozehrát na připraveného střelce Žaluda a ani jednou nenašli na zadní tyči svého volného hráče po autovém vhazování. ÚH především díky výborně hrajícímu Bejdovi přečíslovali svého soupeře a vytvořili si bezpočet brankových příležitostí. Jen čtyři šance skončili brankou a tak SP odolali desítce... Hrálo se místy zbytečně tvrdě a frustrovaný brankář SP Šindelka by za normálních okolností nemohl dohrát utkání bez karty. Stalo se tak jen díky otřesně pískající dvojici rozhodčích. Na jejich výkon si tentokrát oprávněně stěžují obě mužstva! Tito pánové nemají na to pískat ani šestou ligu natož první! Při rozhodování, každý ukazují něco jiného, hlavní nerespektuje upozornění pomezního, který vidí a signalizuje přestupek ze dvou metrů, otočili bezpočet autů, nepotrestali fauly na obou stranách a prakticky byli zdrojem nervozity na hřišti! O jejich neznalosti pravidel pak asi nemá cenu mluvit! Nechat bez potrestání opakované nesportovní jednání brankáře Šindelky, kdy schválně míčem prudce udeřil dvakrát útočníka ÚH do zad a ještě se smál, to bylo opravdu příliš! Myslím, že tito pánové nemají na hřišti, kde se hraje 1.liga Hanspaulky vůbec co pohledávat! Nejlepší hráči: Kounovský (SP), Michálek, Bejda, Demke (ÚH).