4.KOLO Hertha ZMZ – Rowdies HFC 4:2 (1:1)

Sestava: Klíma - Peer, Vobořil, Sláma, Zlatník, Socher, Hůlka

Datum
Vložil
Titulek

2.kolo Sparta Pankrác - Úterní hosté SKI FC 5:6 (2:4)

Páteční podvečerní termín 2.kola nevyhovoval ani jednomu týmu (předzápasové tréninky Záp respektive Štěchovic), ale lépe se s tímto faktem vypořádali na "domácím" malešickém pažitu Úterní hosté. Utkání začalo svižně a oba týmy měly nkolik dobrých šancí, ale ty zůstaly nevyužity. V 10.minutě hosté zahrávali rohový kop a po signálu vystřelili úvodní branku zápasu. Všechny rohové kopy a auty v blízkosti sparťanské branky "smrděli" golem nebo nebezpečnou situací a to se v zápase ukázalo jako alfa omega pro výsledek zápasu. Sparta dokázala rychle vyrovnat, kdy se trefil Dufek P., ale poté přišla smrtící "úterácká" osmiminutovka, kdy svému soupeři po výborně sehraných signálech utekli na rozdíl 3 branek. Další šance hostů pochytal Příbrský. Naději pro Spartu vykřesal v posledních vteřinách prvního poločasu Mareš, který chladnokrevně zakončil svůj nájezd. Začátek 2.poločasu chtěla Sparta s výsledkem něco udělat, ale branky padali pouze do její sítě. Když to ve 45.minutě bylo pro Úterní hosty 2:6, nic nenasvědčovalo tomu, že konec utkání bude velmi napínavý a vyhecovaný. Nejprve snížil sváteční střelec Malý, který si připsal svou vůbec první prvoligovou branku, a 7 minut před koncem po hezkém protiútoku skoroval Dufek P.. Sparta se snažilam nicméně z útočné snahy se otevírala okénka v její obraně, se kterými si ale Příbrský poradil a svůj tým podržel. v 59.minutě se k odraženému míči dostal Dufek P., a k údivu všech neskončil míč na parkovišti za hřištěm, ale v horním rohu branky soupeře - 5:6! Bohužel do konce utkání chybal 1 jediná minuta a když poslendí závar před hostující brankou skončil mimo, připsali si hosté na své konto vítězství, ke kterému jim gratuluji. K rozhodčím z naši strany nemám žádné výtky, protože si myslím, že těžký zápas zvládli s přehledem. Hřiště v Malešicích bylo příjemnou změnou oproti 1.kolu na Pražačce, kam se bohužel ještě jednou vrátíme.

Sestava SP : Příbrský-Ptáček, Barták, Malý, Dufek L., Mareš, Dufek P., Kočí (připraven na lavičce)

Branky SP : Dufek P., Mareš, Malý, Dufek P., Dufek P.

Datum
Vložil
Titulek

3.KOLO Rowdies HFC – Smutný potapěči 8:4 (1:2)

Rowdies HFC – Smutný potapěči 8:4 (1:2)
Sestava: Fuchsa - Peer, Horáček, Socher, Sláma, Dlouhý, Zlatník, Vobořil, Hanzlík
Branky: Vobořil, Socher, Sláma, Socher, Sláma, Sláma, Hanzlík, Dlouhý

Datum
Vložil
Titulek

2.KOLO Santa Dominica – Rowdies HFC 5:0 (1:0)

Santa Dominica – Rowdies HFC 5:0 (1:0)
Sestava: Peer - Horáček, Sluka, Rodek, Frič, Vobořil
Branky:

Datum
Vložil
Titulek

2.kolo FC Holosmetky - Úderka Žižkov junioři 1:1 (1:1)

I ve 2.kole se Úderka sešla bez střídání, ale rozhodně v silné sestavě. Holosmetkům tak nepomáhal větší počet hráčů na střídání a byly od začátku pod tlakem. Kolem 10.minuty jsme nejprve velkou šanci přežili, ale pak se míč dostal znovu k Hanouskovi, který střelou pod břevno poslal Úderku do vedení. Ta se možná trochu uspokojila, jelikož konečně pustila více do útoku i nás a během pěti minut bylo z ojedinělé akce vyrovnáno. Stav 1:1 vydržel až do půle.
A vlastně i do konce zápasu. Ve druhé půli se hrálo vyloženě na jednu bránu. Pár nadějných brejků jsme měli, ale většinou je ani nedotáhli k zakončení. Na druhé straně to vypadalo, že je otázkou času, kdy Úderka udeří, ale někdy chyběl krok, někdy v hodině dvanácté zasáhla obrana a něco jsem snad i chytil já ;) Vydřený, ukopaný bod.

Datum
Vložil
Titulek

1.kolo Sparta Pankrác - Úderka Žižkov junioři 6:1 (3:0)

Oba týmy se sešli k prvnímu utkání zdecimované omluvenkami a jen tak tak dali sestavy dohromady. Úderka odehrála utkání bez střídání a Sparta měla na střídačce připraveného jednoho hráče (druhého potkala střevní viróza a víc než na hřišti byl na nedalekém WC). Sparta do utkání vlétla aktivně a skóre otevřela již v 5. minutě. Druhý gól přidali v minutě desáté, a když 4 minut před koncem poločasu utekli sparťané Úderce již na 3 góly zdálo se, že utkání je rozhodnuto. Úderka, ač bez možnosti střídání, hrála aktivní fotbal a Sparta se snažila v ničem nezaostávat. Šance na obou byly na obou stranách, ale brankář Příbrský držel čisté konto a deptal útočníky Úderky fantastickými zákroky. V druhém poločase se třikrát za Spartu prosadil Šimeček a čestný úspěch Úderky, kterým připravil výborného Příbrského v brance, vstřelil po laxnosti obrany útočník Úderky.
Mimochodem se musím zmínit o hřišti na Pražačce. Hřiště číslo 1, kde se 1.liga hraje bylo "vylepšeno" o velký kus umělé trávy 2.generace veprostřed hřiště a o sítích za bránách je škoda se zmiňovat. Vysoké sítě, které aspoň trochu zabránily balonům k návštěvě místního parku byly zkráceny o téměř 2/3 své výšky a jejich užitek je naprosto nulový!!!! Opravdu geniální tah nějakého chytrého bafuňáře a-lá Berbr !!!

Datum
Vložil
Titulek

1.kolo FC Holosmetky - Hertha ZMZ 1:1 (1:1)

Vyrovnane utkani ve slusem tempu, aktivneji zacala Hertha, ale do velkych sanci se zadny z tymu nedostaval. Paradoxne ty jedine dve vetsi byly hned vyuzity. Po chybe v rozehravce se novacek dostal do vedeni, do polocasu pak potahl brejk Ondra Halbich a strelou bodlem vyrovnal.
2.polocas byl mnohem zajimavejsi, sance byly na obou stranach, Hertha hrozila ze standardek, nastrelu pred branu atd., Holosmetsti spise z protiutoku, ale brankari jiz zustali neprekonani. Zaslouzena remiza.