8.KOLO Holosmetky FC A – Rowdies HFC 2:5 (2:2)

Sestava: Vozár - Peer, Belej, Dlouhý, Hanzlík, Horáček, Zlatník, Repetný, Hůlka, Frič, Holeček, Socher, Vobořil
Branky: Repetný, Socher, Vobořil, Holeček, Dlouhý

Datum
Vložil
Titulek

7.kolo Restaurace U Pecků - Úterní Hosté 7:3

RuP přestáli čtyři nebezpečné standardní situace v samém úvodu utkání a hned z první velké příležitosti udeřili. ÚH ponechali za svými zády úplně osamoceného Procházku, ten míč přiťukl proti noze nabíhajícího Allrama, jenž prostřelil bezmocného brankáře.1:0. RuP vstřelený gól nakopl a už po pár minutách našel Kovařík přesnou přihrávkou na zadní tyč osamoceného Kahudu, který uklidil míč do sítě Hostů podruhé. ÚH trápil v tomto zápase nedostatek obránců a jejich defenzíva tím velmi trpěla. Návod pro Peckovce zněl rychle dostat míč nahoru na své útočníky a vhodně je doplnit z druhé vlny. A přesně tak padl třetí gól. Mišák poslal přesný pas na Kahudu. Ten míč udržel proti dvěma soupeřovým hráčům a přihrál Petržílkovi, jehož střela z hranice vápna skončila za zády golmana ÚH. Hosty vrátila do hry penalta v poslední minutě prvního poločasu. K její exekuci se postavil Jelínek a s přehledem proměnil. V úvodu druhého dějství zahrávali Peckovci volný přímý kop z nebezpečné vzdálenosti. Ke střele se postavil Mišák, jeho projektil nejprve orazítkoval jednu tyč, poté druhou, znovu první a následně putoval do sítě. 4:1. Další gólová paráda přišla z kopačky Allrama, který z voleje přeloboval vybíhajícího brankáře. 5:1. V těchto chvílích už existovalo na trávníku pouze jedno mužstvo. Zvlášť, když Novák protrhl svou střeleckou smůlu, která ho v tomto duelu provázela a gólově zakončil přečíslení dva na jednoho. Poté se konečně dostali ke slovu také ÚH. Pěknou kombinací kosmeticky upravili skóre. Ještě jedna penalta se kopala v tomto utkání. Tentokrát ve prospěch domácích. Míč si nachystal brankář RuP Kratochvíl a svému kolegovi na protější straně zahrál na housle. 7:2. Těsně před závěrečným hvizdem si Peckovci vstřelili vlastence. To už nemohlo pokazit dojem z výborného týmového výkonu, ale i výkonu každého jednotlivce na straně RuP, naopak Úterní Hosté působili velice odevzdaně.

Datum
Vložil
Titulek

7.KOLO Rowdies HFC – Sparta Pankrác 7:9 (1:4)

Rowdies HFC – Sparta Pankrác 7:9 (1:4)
Sestava: Vozár - Zlatník, Hůlka, Dlouhý, Hanzlík, Vobořil, Praprčiak
Branky: Vobořil, Vobořil, Praprčiak, Praprčiak, Dlouhý, Vobořil, Paprčiak

Datum
Vložil
Titulek

6.kolo Úterní hosté Ski FC A – Rowdies HFC 3:1 (2:1)

Úterní hosté Ski FC A – Rowdies HFC 3:1 (2:1)
Sestava: Fuchsa - Peer, Socher, Sluka, Hůlka, Repetný, Zlatník
Branky: Zlatník

Datum
Vložil
Titulek

Re: 6.kolo Úterní hosté Ski FC A – Rowdies HFC 3:1 (2:1)

Páteční termín dohrávky 6.kola byl příčinou kombinovaných sestav obou týmů. Přesto se hrál na podmáčeném hřišti a za stálého deště velmi dobrý a bojovný zápas. Mírnou převahu dokázali tentokrát ÚH proměnit v důležité body především díky dvěma gólům mladíka Tomáše Maříka, který vstřelil svoje první prvoligové branky. Vývoj utkání 1:0,1:1,2:1 pol., 3:1. Sestava ÚH: Griga - Chvátal, Zahradník, Seidel, Drbal, Červený, Mařík, Pícha ml., Jelínek, Branky: 2 Mařík, 1 Jelínek Nejlepší hráči: Fuchsa, Socher (Rowdies), Mařík, Jelínek (ÚH)

Datum
Vložil
Titulek

5.kolo Restaurace U Pecků - Hertha ZMZ 5:4

Strhující utkání, které zdobilo nasazení, důraz a fotbalovost všech aktérů. Vedení se ujali Peckovci po chytře rozehraném přímém kopu ex ligisty Lukáše Zelenky. Zanedlouho mohl zvýšit Novák, který se ocitl sám před brankářem, ale zamířil vedle. Následně hráči Herty ze sebe setřásli počáteční respekt a stále častěji se svou rychlostí dostávali do šancí. Když už to vypadalo, že poločas skončí nejtěsnějším vedením RuP, zahrávala Herta roh a křižná střela si našla cestu do sítě. Ve druhém dějství se hosté po rychlé kombinaci do otevřené obrany, ujali vedení. Peckovci potřebovali k vyrovnání další trestný kop. Tentokrát ho zahrával Allram a propálil vše co mu stálo v cestě - 2:2. Tentýž hráč připravil palebnou pozici pro Mišáka, jeho dělovku vyrazil golman pouze k nohám Votavy, který pohotově skóroval - 3:2. Dlouho se RuP z vedení neradovali. Míč na polovině hřiště získal nejlepší hráč utkání Vaněk, dostal se přes dva bránící hráče a střelou z hranice vápna vyrovnal. Utkání jako na houpačce pokračovalo a Herta si po stříleném centru a teči domácího obránce vzala vedení zpět - 3:4. Ani tento stav nevydržel dlouho. S chutí hrající Votava napřáhl ze střední vzdálenosti a razantní střelou na přední tyč vyrovnal. Poslední obrat v zápase dokonal výborně hrající Novák, který si na půli převzal dlouhý výhoz Kratochvíla a svůj únik korunoval vítěznou brankou. V nastaveném čase v době, kdy hosté hráli vabank s brankářem v poli, mohl Novák přidat ještě gólovou pojistku, ale z poloviny hřiště netrefil prázdnou hostující svatyni.