2013 Jaro VÝSLEDKY
1. kolo
Akta - rez | - | Úterní hosté | PO | 25.03. | 19:00 | ZABEH | 0:5 |
Boston HS | - | Smutný potapěči | PO | 25.03. | 20:00 | TEMPO | 4:7 |
Klokan Perón Club A | - | Erko Kbely | PO | 25.03. | 20:45 | MIKU1 | 1:5 |
Saens 1.FC A | - | Santa Dominica | ČT | 28.03. | 20:45 | MIKU1 | 3:1 |
Trops 1.SK | - | Rowdies HFC | ÚT | 26.03. | 20:45 | MIKU4 | 6:3 |
Restaurace U Pecků | - | MJSH Team A | PO | 25.03. | 20:15 | ZABEH | 10:2 |
2. kolo
Úterní hosté | - | MJSH Team A | PO | 08.04. | 19:00 | ZABEH | 6:4 |
Rowdies HFC | - | Restaurace U Pecků | ÚT | 09.04. | 20:45 | MIKU3 | 2:3 |
Santa Dominica | - | Trops 1.SK | PO | 08.04. | 20:15 | P1 | 12:4 |
Erko Kbely | - | Saens 1.FC A | PO | 08.04. | 20:45 | MIKU2 | 2:5 |
Smutný potapěči | - | Klokan Perón Club A | PO | 08.04. | 20:00 | TEMPO | 3:3 |
Akta - rez | - | Boston HS | PO | 08.04. | 19:30 | MIKU2 | 2:2 |
3. kolo
Boston HS | - | Úterní hosté | PO | 15.04. | 19:00 | ZABEH | 4:2 |
Klokan Perón Club A | - | Akta - rez | PO | 15.04. | 20:45 | MIKU1 | 2:2 |
Saens 1.FC A | - | Smutný potapěči | ST | 17.04. | 19:30 | MIKU1 | 6:2 |
Trops 1.SK | - | Erko Kbely | PO | 15.04. | 20:15 | ZABEH | 3:5 |
Restaurace U Pecků | - | Santa Dominica | PO | 15.04. | 20:15 | P1 | 0:4 |
MJSH Team A | - | Rowdies HFC | ÚT | 16.04. | 20:45 | MIKU4 | 1:2 |
4. kolo
Úterní hosté | - | Rowdies | ÚT | 23.04. | 20:45 | MIKU4 | 2:3 |
Santa Dominica | - | MJSH Team A | PO | 22.04. | 20:15 | P1 | 4:1 |
Erko Kbely | - | Restaurace U Pecků | PO | 22.04. | 19:15 | ZAK | 0:4 |
Smutný potapěči | - | Trops 1.SK | PO | 22.04. | 20:00 | TEMPO | 6:6 |
Akta - rez | - | Saens 1.FC A | ÚT | 23.04. | 19:30 | MIKU3 | 0:0 |
Boston HS | - | Klokan Perón Club A | PO | 22.04. | 20:45 | MIKU1 | 2:0 |
5. kolo
Klokan Perón Club A | - | Úterní hosté | PO | 29.04. | 20:45 | MIKU1 | 5:8 |
Saens 1.FC A | - | Boston HS | ST | 01.05. | 19:30 | MIKU1 | 6:0k |
Trops 1.SK | - | Akta - rez | PO | 29.04. | 20:45 | MIKU4 | 2:1 |
Restaurace U Pecků | - | Smutný potapěči | PO | 29.04. | 20:00 | TEMPO | 4:3 |
MJSH Team A | - | Erko Kbely | PO | 29.04. | 20:15 | ZABEH | 3:5 |
Rowdies | - | Santa Dominica | ÚT | 30.04. | 20:45 | MIKU4 | 3:5 |
6. kolo
Úterní hosté | - | Santa Dominica | PO | 06.05. | 19:00 | ZABEH | 8:6 |
Erko Kbely | - | Rowdies | NE | 12.05. | 18:45 | KBELY | 4:2 |
Smutný potapěči | - | MJSH Team A | PO | 06.05. | 20:00 | TEMPO | 6:6 |
Akta - rez | - | Restaurace U Pecků | PO | 06.05. | 20:45 | MIKU3 | 2:6 |
Boston HS | - | Trops 1.SK | PO | 06.05. | 19:30 | MIKU4 | 9:3 |
Klokan Perón Club A | - | Saens 1.FC A | ST | 08.05. | 19:30 | MIKU1 | 2:4 |
7. kolo
Saens 1.FC A | - | Úterní hosté | ST | 22.05. | 19:30 | MIKU1 | 4:4 |
Trops 1.SK | - | Klokan Perón Club A | PO | 20.05. | 20:45 | MIKU1 | 1:0 |
Restaurace U Pecků | - | Boston HS | PO | 20.05. | 19:00 | P3 | 5:1 |
MJSH Team A | - | Akta - rez | PO | 20.05. | 20:15 | ZABEH | 0:0 |
Rowdies | - | Smutný potapěči | ÚT | 21.05. | 20:45 | MIKU4 | 4:6 |
Santa Dominica | - | Erko Kbely | PO | 20.05. | 20:15 | P1 | 4:0 |
8. kolo
Úterní hosté | - | Erko Kbely | PO | 27.05. | 19:00 | ZABEH | 4:1 |
Smutný potapěči | - | Santa Dominica | PO | 27.05. | 20:00 | TEMPO | 7:6 |
Akta - rez | - | Rowdies | NE | 02.06. | 20:00 | MIKU1 | 4:0 |
Boston HS | - | MJSH Team A | PO | 27.05. | 20:15 | ZABEH | 5:4 |
Klokan Perón Club A | - | Restaurace U Pecků | PO | 27.05. | 20:45 | MIKU1 | 3:1 |
Saens 1.FC A | - | Trops 1.SK | ST | 29.05. | 19:30 | MIKU1 | 4:4 |
9. kolo
Trops 1.SK | - | Úterní hosté | PO | 17.06. | 19:15 | STER-3 | 1:4 |
Restaurace U Pecků | - | Saens 1.FC A | ST | 05.06. | 19:30 | MIKU1 | 7:1 |
MJSH Team A | - | Klokan Perón Club A | PO | 17.06. | 20:30 | STER-3 | 10:3 |
Rowdies | - | Boston HS | ÚT | 04.06. | 20:45 | MIKU2 | 1:1 |
Santa Dominica | - | Akta - rez | ÚT | 04.06. | 19:00 | P1 | 2:2 |
Erko Kbely | - | Smutný potapěči | PO | 03.06. | 20:00 | TEMPO | 2:7 |
10. kolo
Úterní hosté | - | Smutný potapěči | PO | 10.06. | 21:15 | TEMPO | 8:5 |
Akta - rez | - | Erko Kbely | NE | 09.06. | 20:00 | MIKU3 | 2:6 |
Boston HS | - | Santa Dominica | PO | 10.06. | 20:15 | P1 | 0:6k |
Klokan Perón Club A | - | Rowdies | ÚT | 11.06. | 20:45 | MIKU1 | 4:15 |
Saens 1.FC A | - | MJSH Team A | ST | 12.06. | 19:30 | MIKU1 | 6:0k |
Trops 1.SK | - | Restaurace U Pecků | PO | 10.06. | 19:00 | P1 | 1:8 |
11. kolo
Restaurace U Pecků | - | Úterní hosté | PO | 24.06. | 19:30 | ZABEH | 2:2 |
MJSH Team A | - | Trops 1.SK | PO | 24.06. | 19:30 | MIKU4 | 6:12 |
Rowdies | - | Saens 1.FC A | PO | 24.06. | 19:30 | MIKU2 | 2:3 |
Santa Dominica | - | Klokan Perón Club A | PO | 24.06. | 19:30 | MIKU1 | 9:9 |
Erko Kbely | - | Boston HS | PO | 24.06. | 19:30 | KBELY | 3:3 |
Smutný potapěči | - | Akta - rez | PO | 24.06. | 19:30 | MIKU3 | 8:3 |