Datum
Vložil
Titulek

7. kolo Úterní hosté - Sparta Pankrác 4:4 (4:3)

ÚH vedli už 4:0, ale další šance zahodili. Asi si mysleli, že už je o osudu utkání rozhodnuto a lehkomyslnou hrou a po chybách ve středu hřiště nechali soupeře snížit do poločasu na rozdíl jedné branky. Vyrovnaná druhá půle přinesla přes řadu šancí na obou stranách jen vyrovnání Sparty. Pro ÚH bohužel další zápas, ve kterém neudrželi nadějný náskok pro zisk obou bodů.

Datum
Vložil
Titulek

4. kolo Sparta Pankrác - Hertha ZMZ 2:5

Hertha se výhrou probojovala do čela ligy!

Datum
Vložil
Titulek

4. kolo Audi United - Lucián 1:2

Audi i po čtvrtém kole bez bodu... Zatraceně špatný vstup do sezóny.

Datum
Vložil
Titulek

4. kolo Sebranka - Úterní hosté 3:8 (2:3)

Velice slušné utkání hrané nahoru dolů. ÚH měli problémy s brankáři a proto musel nastoupit na tomto postu obránce Břéťa Tvrzník. To se nakonec ukázalo jako přednost naší hry, protože jsme mohli hrát prakticky se šesti hráči v poli! Sebranka se ujala vedení skrytou střelou k tyči, ale Standa Bejda vyrovnal 1:1. Ještě jednou a naposledy se dostala Sebranka do vedení ve 24. min. jenže ještě v téže minutě Marek Chrobák prostřelil zeď z přímého kopu a srovnal na 2:2. Skóre prvního poločasu uzavřel ve 28. min Tomáš Mařík, který skvělou individuální akcí obešel dva obránce soupeře a z blízka obstřelil brankáře. První půle byla herně vyrovnaná. V druhé půli rozehráli ÚH konečně hru, kterou se jim doposud nedařilo v letošní sezóně praktikovat. Kombinační a chytrou hrou jsme dokázali překonávat obranu soupeře a postupně navyšovali skóre v náš prospěch. 39. min. Bejda 2:4, 43. min Hodač 2:5, 45. a 48. min. Vobořil 2x, 50. min. Bejda 2:8. Konečnou podobu výsledku dal soupeř v 53. min. střelou, která se od tyče odrazila ještě do brankáře a pak do branky. Nejlepší hráči: Gebert (S), Tvrzník, Bejda (ÚH).

Datum
Vložil
Titulek

4. kolo Restaurace U Pecků - Akta-rez 5:2 (2:1)

Po skončení utkání měli větší důvod k radosti hráči RuP, kteří přehráli Akta Rez 5-2. Opatrný úvod zápasu v němž se do první šance dostali Peckovci, ale výborný reflex brankáře hostů ochránil Akta od pohromy.
Akta vyúžívala nekompaktnosti domácí obrany k rychlým kontrům, sami se však připravovali o vyloženější šance, díky špatnému řešení při přečísleních. To Peckovci se častěji dostali k přímému ohrožení hostující branky. Velkou příležitost k otevření skóre měl po ryché, pohledné kombinaci Hulinský, ale golman Akt Stařeček předvedl fantastický zákrok a gólovou střelu vytěsnil mimo své tyče. Na lišáka Slunéčka už byl ovšem krátký. Slunéčko si počkal v zákrytu na dlouhý výkop z vlastní poloviny, který hostující obránce podskočil a kopem přes hlavu přehodil vybíhajícího brankáře. Stav zápasu vydržel pouhých 5 minut než Akta využila jedno z oken v obraně RuP. Přečíslení tři na dva vyřešil skórující Beneš. V poslední minutě prvního poločasu dva hráči hostů klopýtli na půli o míč k němuž se dostal Zelenka, rychle posunul na osamoceného Slunéčka, který našel mezeru mezi nohama Stařečka.2:1. Zkraje druhého dějství si zahrál před vápnem kličkovanou s dvěmi protivníky Procházka a umístěnou střelou zvýšil na 3:1. Všechny příležitosti Akty pochytal Horejš v brance RuP a tak mohl dovršit svůj hattrick Slunéčko. Nejprve trochu laxně zakončil kombinační akci, míč se k němu vrátil zpátky, tak do něj práskl šajtlí a vymetl šibenici, 4:1. Hosté po obdržené brance rezignovali a Peckovci trestali po páté. Jmenovitě Mišák natáhl ke své obávané ráně a trefil přesně. Kosmetické úpravy výsledku se dočkali Akta, když Klavík po narážečce prostřelil Horejše.

Datum
Vložil
Titulek

3. kolo Restaurace U Pecků - Hertha ZMZ 1:4 (0:2)

Zasloužená výhra Herty, která působila daleko živějším a fotbalovějším dojmem. V úvodu utkání mohli jít do vedení Peckovci, ale Fričovi se míč zamotal mezi nohy a nedokázal ho usměrnit za brankovou čáru. A tak první gól vsítila Herta, díky razantní umístěné střele Kroise ze střední vzdálenosti. Další branku vstřelila opět Herta téměř z téhož místa tentokrát po ráně z volného přímého kopu. Po obrátce stran se zdála být brána hostujícího týmu zakleta. Velkou příležitost měl znovu Frič, který pomocí svého těla odstavil postupně dva protihráče, až se dostal s míčem na hranici vápna, ale jeho střela pouze olízla vnější tyč. Herta díky ladnému pohybu svých hráčů a jednoduchým narážečkám se často dostala do dobrých brankových příležitostí, ovšem bez kýženého efektu. Na druhé straně skončil na vnitřní tyči přímý kop Petržílky a Slunéčka jednou výborně vychytal hostujíí golman a podruhé ho zastavilo břevno. Herta byla znovu úspěšná v polovině druhého dějství, když jednu z rychlých akcí proměnil v gól Vondra. Nádherně trefil z velké výšky padající míč. V 50. minutě konečně protrhl střeleckou smůlu Slunéčko, který napálil skákavý balón a překonal brankáře. Domácí se snažili s nepříznivým stavem ještě něco udělat. Ve velké šanci se objevil Rodek, ale jeho střele chyběly centimetry. Konec snažení RuP vystavil tentýž hráč, jenž celý gólový účet otevřel. Krois po jednom z výpadů do otevřené obrany uzavřel skóre zápasu na 1:4.

Datum
Vložil
Titulek

3. kolo Akta-rez - Úterní hosté 0:1 (0:1)

Utkání bylo sice na branky chudé, ale na brankové příležitosti rozhodně ne. Nebyla to žádná defenziva, hrálo se nahoru dolu. Byl to výborný fotbal, kterému nechybělo nasazení ani dramatické momenty. Jen víc branek tomu chybělo... Akta měla možná i více šancí, ale branka pro ně zůstala zakletá, protože brankář Griga zachytal fantasticky. ÚH hráli na dvě kompletní pětky, které se pravidelně střídali, jenže Akťákům síly vydržely až do konečného hvizdu, takže žádná výhoda to nakonec nebyla.

Datum
Vložil
Titulek

1.kolo Lucián - Restaurace U Pecků 1:2 (1:0)

První zápas jarní sezóny svedl dohromady RuP a Lucián. V úvodu byl nebezpečnější Lucián a zejména díky zaváhání obrany RuP se dostal do dvou nebezpečných šancí, ale Tureček obě situace vyřešil. Ve chvíli kdy Peckovci začali přebírat otěže zápasu, přišla chyba na půli hřiště. Hbitý Kraus vypíchl míč a po pravé straně postupoval k bráně. Zbavil se obránce a přesnou ranou našel mezeru mezi nohama vyběhnuvšího Turečka. Peckovci mohli odpovědět záhy Kristenem, ten po krásné přihrávce Slunéčka na zadní tyč, minul branku soupeře. Navrátilec Socher trefil tyč a ani další šance Slunéčka gólem neskončila. Do šaten se šlo za stavu 1:0. Hned na začátku druhého dějství se po lajně uvolnil Rodek a jeho nástřel na zadní tyč uklidil do sítě Kristen. Peckovci pokropeni živou vodou si vytvářeli další šance. Po úniku Mišáka po levé straně a přihrávce na střed na Sochera se vyznamenal brankář Luciánu a zlikvidoval 100% příležitost. Slunéčko po své typické ekvilibristice nastřelil tyč. Další tutovku neproměnil Procházka, po exkluzivní přihrávce od Culka, ani na třikrát neprotlačil míč za záda brankáře Luciánu. Domácí úporně bránili a spoléhali na rychlé protiútoky vedené nebezpečným Bartákem. Po jednom z nich proskákal míč napříč opuštěnou brankou. Na druhé straně se po rohu ocitl v obrovské šanci Socher, ale i díky přišlápnutí nohy od obránce Luciánu, neusměrnil míč do prázdné brány. Když už se zdálo, že dojde na dělbu bodů, vhodil Socher rychle aut proti noze Rodka a ten výstavním volejem z hranice vápna, získal RuP dva body.

Datum
Vložil
Titulek

1.kolo FC Holosmetky- Akta-rez 9:2 (5:0)

Svižný zápas plný osobních soubojů i pěkných akcí. Akta-rez byla paradoxně ze začátku lepší, důraznější, ovšem nedokázala se prosadit a do zápasu šla bez "brankáře z povolání", což byl pro ní kámen úrazu. Holosmetští totiž takřka z každé povedené akce vstřelili branku a to někdy až příliš lacině. Strany se tak měnily za stavu 5:0 a bylo prakticky po zápase.
Ve druhé půli se ještě hráči Akty snažili se zápasem něco udělat, ale obraz hry byl stejný a Holosmetky přidávaly další branky. Nakonec se našemu soupeři podařilo vstřelit alespoň dvě čestné branky.

Datum
Vložil
Titulek

1. kolo Hertha ZMZ - Úterní hosté 6:4 (3:1)

V první půli jasně lepší Hertha. Škoda laciného gólu na 4:1, kdy jsme měli více ze hry. Pak snížení na 4:3 a několik šancí na vyrovnání, jenže po krásné akci Hertha dala na 5:3. V zápětí ovšem bombou Bejda na 5:4. V posledních minutách odvolání brankáře a několik skvělých šancí na srovnání skóre. Jenže jeden z odražených míčů zakončil útočník Herthy neomylně rozhodujícím gólem do prázdné branky na konečných 6:4. Výborný zápas, rychlé tempo, důraz i spousta šancí na obou stranách. Nakonec zasloužená výhra Herthy, která byla důraznější a dokázala svoje šance využít.