Datum
Vložil
Titulek

1.kolo Boston - RuP 2:6

Peckovci vstoupili do zápasu lépe díky Kristenovi, který si všiml že domácí brankář je daleko ze své brány a střelou přes třičtvrtě hřiště, nachytal Kudrnu na švestkách. Hosté i nadále působili na hřišti živěji a po hezké kombinaci přidal Faitl druhý gól. Poté se do svého pověstného úniku dostal Slunéčko a podél padajícího golmana zvýšil již na rozdíl tří branek. RuP byli při chuti a ještě do přestávky přidali dva góly. Po obrátce stran se Boston dlouze bez úspěchu pokoušel, alespoň o čestný úspěch. Naopak RuP se podařilo dotáhnout jedno ze svých přečíslení a Tureček si připsal premiérovou trefu. Nakonec se v poslední pětiminutovce dočkali i domácí. Nejprve Deré a hned vzápětí dělovkou Kuneš korigovali skóre na konečných 2-6.

Datum
Vložil
Titulek

1. kolo Audi United - Úterní hosté 6:6 (3:3)

Průběh zápasu 1:0,1:1,2:1,3:1,3:3 pol. 4:3,4:4,4:5,5:5,6:5,6:6
Zajímavostí je, že ÚH dali 6 branek, ale jejich nejlepší hráč Fitzel jich dal 7 (jednu vlastní)... Nakonec asi spravedlivá dělba bodů.

Datum
Vložil
Titulek

11. kolo Boston - Akta rez 2:2

V poslední minutě nenašel rozhodčí odvahu zapískat penaltu ve prospěch Bostonu. Možná tak zásadně ovlivnil souboj o mistra ligy... Ostatně tím jen podtrhnul, že nejslabší článek Hanspaulky jsou rozhodčí! A co na to vedení PSMF?

Datum
Vložil
Titulek

11. kolo Úterní hosté - Erko Kbely 6:2 (1:0)

ÚH tedy nakonec v existenčním zápase nezaváhali, snad proto, že až v posledním zápase se dokázali sejít ...

Datum
Vložil
Titulek

11.kolo Rowdies HFC – Trops 1.SK 11:3 (7:1)

Rowdies HFC – Trops 1.SK 11:3 (7:1)
Sestava: Peer - Socher, Mareš, Zlatník, Chlumský, Spal, Paprčiak
Branky: Socher, Mareš, Paprčiak, Paprčiak, Paprčiak, Mareš, Paprčiak, Paprčiak, Socher, Mareš, Socher