Datum
Vložil
Titulek

2.kolo Úterní hosté - Borcibalona 2:8 (1:1)

Rozhodčí za stavu 0:0 v 11.min. utkání vyloučil brankáře ÚH (podle našeho názoru neoprávněně) a tím pádem bylo po zápase ... Dalších komentářů k průběhu zápasu se raději zdržím, ale máme tento střet na videu a posoudit to můžete každý sám: https://www.youtube.com/watch?v=kLaNNOd8Ir0

Trops 1.SK - Rowdies HFC 1:4 (:)
Sestava: Vozár - Zlatník, Horáček, Voráček, Chlumský, Spal, Dlouhý, Socher, Holeček
Branky: Horáček, Spal, Socher, Zlatník

Datum
Vložil
Titulek

2.kolo Traktor Humus - Boston 1:3

Boston nastoupil od začátku bez střídání (ke konci dohrávám dokonce díky zranění jednoho z hráčů ve čtyřech) a byl fotbalovější od samého začátku. Traktor se bohužel nesešel v optimální sestavě .

Datum
Vložil
Titulek

2. kolo Restaurace U Pecků - Santa Dominica 4:7

Každé mužstvo má nějakého soupeře, který mu moc nesedí a má s ním špatnou bilanci .. RUP mají Santa Dominicu! Opět se to potvrdilo a možná i proto, že RUP nebyli na rozdíl od soupeřů zrovna v "plném složení". Navíc brankář RUP zrovna neměl svůj den... Zasloužená výhra SD!

Datum
Vložil
Titulek

2.kolo Smutný potapěči - Holosmetky 5:2 (0:1)

Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním měli navrch Holosmetky, když hráli rychle a dobře kombinovali, ale vytěžili jen vedoucí branku. Když po přestávce Holosmetky přidali druhou branku, zdálo se, že mají zápas v rukách ... Brzy byli vyvedeni z omylu! První branka z penalty Potapěče povzbudila a Holosmetky pořád "řešili penaltu" místo toho, aby hráli svoji hru z první půle. Během několika minut Potapěči otočili skóre díky Kounovskému s Dedkem. Kouzla zbavené Holosmetky se do konce zápasu nevzpamatovaly a dostaly lekci z produktivity, když SP ještě přidali další dvě branky po brejcích. Kvalitní zápas velmi dobré úrovně. A ještě k té penaltě, myslím že byla docela jasná. Že se hráči Holosmetek divili a kritizovali "placeného" rozhodčího je možná proto, že jsou zvyklí, že jiní rozhodčí nenajdou odvahu takovýto zákrok odpískat.

Datum
Vložil
Titulek

1.kolo Borcibalona - Traktor Humus (0:0) 0:1

Hrál se pohledný fotbal. TH těžil ze svých zkušeností, a váhové převahy v osobních soubojích a nikam se zbytečně nehrnul. Jeho hra byla účinná a založená na zodpovědném bránění s občasným rychlým přechodem do útočné fáze z čehož vytěžil nakonec jedinou a tedy vítěznou branku utkání. Při které zúročil své dlouholeté zkušenosti nejstarší hráč TH a lišácky nachytal soupeřova brankáře, který očekával křížnou přihrávku na nabíhajícího spoluhráče. Hráč CHadima zvolil koncovku pražským bodlem....... Již ve svém prvním utkání, po návratu do první ligy, TH evidentně překvapil.

Datum
Vložil
Titulek

Re: 1.kolo Borcibalona - Traktor Humus (0:0) 0:1

Viděl jsem utkání a asi bych jeho průběh lépe nepopsal ... Hráči Traktoru vystavěli neprostupnou hráz a když něco přeci jen prošlo, tak to skvěle pochytal gólman. Rozhodčí utkání trochu moc pustil a s přibývajícím časem se jiskřilo víc než bylo zdrávo, ale bez excesů a vážnějších problémů. Traktor humus v "obnovené premiéře" opravdu překvapil!

Datum
Vložil
Titulek

1. kolo Holosmetky FC A - Rowdies HFC 1:3 (1:1)

Holosmetky FC A - Rowdies HFC 1:3 (1:1)
Sestava: Vozár - Peer, Horáček, Voráček, Sluka, Zlatník, Holeček, Socher, Dlouhý
Branky: Holeček, Zlatník, Holeček

Datum
Vložil
Titulek

1.kolo Trops - Akta 3:6 (2:3)

vyrovnané utkání ve kterém byla Akta šťastnější a úspěsnější ve využití brankových příležitostí...