Datum
Vložil
Titulek

Upozornění a výzva

Měl jsem tušit, kam se to celé posune... Od této chvíle povoluji pouze oznamování výsledků, střelců branek a komentáře bez napadání a urážek. Bude-li někdo využívat tyto stránky k vyřizování účtů, potom je prostě zruším a hotovo! Pokud Vás tedy nezajímají výsledky a chcete jen někoho urazit nebo naštvat, potom si najděte jiné stránky nebo si založte svoje vlastní. O názory na toto upozornění nestojím a budu od této chvíle vše co sem nepatří mazat. A dovoluji si upozornit, že jsem smazal i svoje vlastní příspěvky.

Datum
Vložil
Titulek

3. kolo Rowdies HFC - Saens 1.FC 4:2 (2:0)

Rowdies HFC - Saens 1.FC 4:2 (2:0)
Sestava: Židlický - Peer, Socher, Dlouhý, Bouška, Horáček, Hanzlík, Mareš
Branky: Socher, Dlouhý, Dlouhý, Socher

Datum
Vložil
Titulek

Re: 3. kolo Rowdies HFC - Saens 1.FC 4:2 (2:0)

Za velmi precizně a disciplinovaně odbráněný zápas s využitými brejky si Rowdies výhru zasloužili.My prospali 1.poločas.když na začátku 2.půle soupeř zvýšil na 3:0,zdálo se být rozhodnuto.Po snížení na 3:2 jsme mohli Rowdies dorazit,ale pomohlo břevno zbytek šancí snad na 2 zápasy jsme nevyužili.V poslední minutě při hře vabank HFC BETON PREŠOV ROWDIES využili další brejk a pojistili si zaslouženou výhru.Jinak velmi kvalitní zápas,rozhodčí se taky občas nebál písknout a dokonce nechával výhody...nevídané.Vzájemné pošťuchování v zápase nepřerostlo rámec agresivity a na konci si všichni podali ruce s uznáním výkonu soupeře.Nejlepší hráči - Rowdies : Židlický,Dlouhý - Saens : Bazal,Verner.