Datum
Vložil
Titulek

4. kolo Sebranka - Úterní hosté 3:8 (2:3)

Velice slušné utkání hrané nahoru dolů. ÚH měli problémy s brankáři a proto musel nastoupit na tomto postu obránce Břéťa Tvrzník. To se nakonec ukázalo jako přednost naší hry, protože jsme mohli hrát prakticky se šesti hráči v poli! Sebranka se ujala vedení skrytou střelou k tyči, ale Standa Bejda vyrovnal 1:1. Ještě jednou a naposledy se dostala Sebranka do vedení ve 24. min. jenže ještě v téže minutě Marek Chrobák prostřelil zeď z přímého kopu a srovnal na 2:2. Skóre prvního poločasu uzavřel ve 28. min Tomáš Mařík, který skvělou individuální akcí obešel dva obránce soupeře a z blízka obstřelil brankáře. První půle byla herně vyrovnaná. V druhé půli rozehráli ÚH konečně hru, kterou se jim doposud nedařilo v letošní sezóně praktikovat. Kombinační a chytrou hrou jsme dokázali překonávat obranu soupeře a postupně navyšovali skóre v náš prospěch. 39. min. Bejda 2:4, 43. min Hodač 2:5, 45. a 48. min. Vobořil 2x, 50. min. Bejda 2:8. Konečnou podobu výsledku dal soupeř v 53. min. střelou, která se od tyče odrazila ještě do brankáře a pak do branky. Nejlepší hráči: Gebert (S), Tvrzník, Bejda (ÚH).