Datum
Vložil
Titulek

4. kolo Restaurace U Pecků - Akta-rez 5:2 (2:1)

Po skončení utkání měli větší důvod k radosti hráči RuP, kteří přehráli Akta Rez 5-2. Opatrný úvod zápasu v němž se do první šance dostali Peckovci, ale výborný reflex brankáře hostů ochránil Akta od pohromy.
Akta vyúžívala nekompaktnosti domácí obrany k rychlým kontrům, sami se však připravovali o vyloženější šance, díky špatnému řešení při přečísleních. To Peckovci se častěji dostali k přímému ohrožení hostující branky. Velkou příležitost k otevření skóre měl po ryché, pohledné kombinaci Hulinský, ale golman Akt Stařeček předvedl fantastický zákrok a gólovou střelu vytěsnil mimo své tyče. Na lišáka Slunéčka už byl ovšem krátký. Slunéčko si počkal v zákrytu na dlouhý výkop z vlastní poloviny, který hostující obránce podskočil a kopem přes hlavu přehodil vybíhajícího brankáře. Stav zápasu vydržel pouhých 5 minut než Akta využila jedno z oken v obraně RuP. Přečíslení tři na dva vyřešil skórující Beneš. V poslední minutě prvního poločasu dva hráči hostů klopýtli na půli o míč k němuž se dostal Zelenka, rychle posunul na osamoceného Slunéčka, který našel mezeru mezi nohama Stařečka.2:1. Zkraje druhého dějství si zahrál před vápnem kličkovanou s dvěmi protivníky Procházka a umístěnou střelou zvýšil na 3:1. Všechny příležitosti Akty pochytal Horejš v brance RuP a tak mohl dovršit svůj hattrick Slunéčko. Nejprve trochu laxně zakončil kombinační akci, míč se k němu vrátil zpátky, tak do něj práskl šajtlí a vymetl šibenici, 4:1. Hosté po obdržené brance rezignovali a Peckovci trestali po páté. Jmenovitě Mišák natáhl ke své obávané ráně a trefil přesně. Kosmetické úpravy výsledku se dočkali Akta, když Klavík po narážečce prostřelil Horejše.