Datum
Vložil
Titulek

Sparta Pankrác - Smutný potápěči 7:4 (4:2)

Po úterní výhře Saens nad Aktou, bylo jasné, že do 2.ligy spadne Akta a horší z dvojice Saens / Sparta Pankrác. Sparta měla 2 možnosti uhrát potřebné 2 body, které jí dávaly jistotu prvoligové příslušnosti i pro příští ročník bez ohledů na ostatní výsledky. Utkání s potápěči začala Sparta aktivně, ale první branku vstřelili potápěči a ujali se vedení. Poté Sparta zvýšila obrátky a otočila skore na 3:1. Když hosté opět snížili a blížil se konec prvního poločasu zúřadoval Baubín J. a v posledních vteřinách vrátil Spartě dvoubrankový náskok. Začátek druhého poločasu byl ze strany Pankráce vlažnější a pramenila z toho penalta pro Smutné potápěče, při které se Busta v bráně vytáhl a zneškodnil jí. Ani neproměněná penalta Spartu neprobrala, zaslouženě inkasovala snižující branku a jen silná ústní domluva byla v tu chvíli tím impulzem, co hráče Sparty probral z letního spánku. Sparta poté soupeři odskočila, ale ani ne za 3 minuty opět inkasovala a v tu chvíli byl stav utkání 5:4. V 50.minutě se trefil spartanský útočník a za 2 minuty uzavřel skore toho zápasu Baubín M.
Sparta si připsala vítězství 7:4, kterým zachránila prvoligovou příslušnost i pro příští sezonu.